Etsning, "Stadsbild från Lindesberg". Signerad. Inramad. (14x23)
300 SEK | 2013-10-06 11:56 |
275 SEK | 2013-10-06 11:37 |
200 SEK | 2013-10-06 00:15 |
175 SEK | 2013-10-05 22:35 |
100 SEK | Startpris |