Olja på duk, "Svartvit flugsnappare". Signerad. Inramad. (45x36)
475 SEK | 2013-10-06 09:59 |
450 SEK | 2013-10-05 22:35 |
350 SEK | 2013-10-04 07:22 |
125 SEK | 2013-10-04 20:08 |
100 SEK | Startpris |