Gouache, stilleben. Signerad och daterad -82. Inramad. (60x45)
1 000 SEK | 2013-10-06 11:04 |
950 SEK | 2013-10-06 11:06 |
500 SEK | 2013-10-06 09:17 |
400 SEK | 2013-10-05 22:02 |
375 SEK | 2013-10-05 18:40 |
100 SEK | 2013-10-04 23:18 |
100 SEK | Startpris |