Med två färglitografier. Numrerad upplaga, 639/690, med handsignering.
850 SEK | 2013-10-06 11:49 |
800 SEK | 2013-10-05 22:35 |
750 SEK | 2013-10-04 22:34 |
650 SEK | 2013-10-03 20:02 |
200 SEK | 2013-10-04 04:58 |
100 SEK | Startpris |