Vitglaserad med blå dekor av bl.a. blomster. Senare lockknopp, locket med skador och lagningar. Mynning med spricka, fotnagg. (H.23)
550 SEK | 2013-10-06 12:06 |
500 SEK | 2013-10-06 11:49 |
425 SEK | 2013-10-05 22:30 |
350 SEK | 2013-10-05 22:25 |
225 SEK | 2013-10-05 08:57 |
100 SEK | Startpris |