Originalmålad av Hak bröderna. Mörkgrön med röda lister, lock med blomdekor. Innehållande tre brudpsalmböcker. Ett lock med kantlagning, bruksslitage. (H.10, 20x20)
3 200 SEK | 2013-09-18 16:02 |
3 100 SEK | 2013-10-05 14:06 |
1 000 SEK | 2013-10-03 19:43 |
100 SEK | Startpris |