Med svarvade stolpar, med oljemålning av hjort. Senare förgylld, duken hårt krackelerad, färgsläpp, ett ben ostabilt. (H.143)
225 SEK | 2013-10-05 19:43 |
200 SEK | 2013-10-05 21:16 |
125 SEK | 2013-10-04 10:01 |
100 SEK | Startpris |