Olja på pannå, landskapsmotiv. Signerad. (38x60)
1 100 SEK | 2013-11-17 11:48 |
1 000 SEK | 2013-11-17 11:52 |
800 SEK | 2013-11-15 17:52 |
650 SEK | 2013-11-16 17:53 |
375 SEK | 2013-11-14 19:10 |
100 SEK | Startpris |