Savonett. Med emaljerad urtavla. Hårspricka, fungerar ej, repor, urverket med slitage. (D.50mm)
750 SEK | 2013-11-16 19:11 |
700 SEK | 2013-11-16 21:04 |
125 SEK | 2013-11-14 20:30 |
100 SEK | Startpris |