Bronserat gjutgods. I form av sittande man vindruvsklasar. Emaljerad urtavla. Pendel och nyckel finns. Urtavla med skador, färgslitage. (H.40)
1 400 SEK | 2013-11-16 14:22 |
1 300 SEK | 2013-11-17 09:37 |
1 000 SEK | 2013-11-14 22:21 |
500 SEK | 2013-11-15 23:52 |
150 SEK | 2013-11-15 19:12 |
100 SEK | Startpris |