Marmor och mässing. Pendel med maskarondekor. Krönt med urna. Urtavla med mindre emaljskador, mindre nagg. (H.45)
850 SEK | 2013-11-17 09:38 |
800 SEK | 2013-11-16 08:03 |
700 SEK | 2013-11-16 22:05 |
500 SEK | 2013-11-15 23:53 |
125 SEK | 2013-11-15 20:59 |
100 SEK | 2013-11-15 11:46 |
100 SEK | Startpris |