Olja på duk, mansporträtt. A tergo signerad A.Follini. I förgylld ram. Krackelyrer. (60x48)
2 600 SEK | 2014-01-12 11:49 |
2 500 SEK | 2014-01-12 11:18 |
1 400 SEK | 2014-01-12 11:09 |
850 SEK | 2014-01-11 20:08 |
300 SEK | 2014-01-11 19:33 |
200 SEK | 2014-01-11 09:21 |
175 SEK | 2014-01-11 18:56 |
100 SEK | 2014-01-10 21:29 |
100 SEK | Startpris |