Olja på duk, havsbild med segelfartyg. Signerad och daterad 1941. Ram med färgsläpp. (66x100)
1 600 SEK | 2014-01-12 09:37 |
1 500 SEK | 2014-01-12 01:48 |
1 400 SEK | 2014-01-10 17:13 |
1 000 SEK | 2014-01-10 22:41 |
475 SEK | 2014-01-10 19:25 |
100 SEK | 2014-01-10 15:12 |
100 SEK | Startpris |