Blandteknik på pannå, landskap med figurer. Signerad och daterad 1970. (49x60)
2 050 SEK | 2014-01-12 11:46 |
2 000 SEK | 2014-01-11 22:07 |
1 600 SEK | 2014-01-11 21:47 |
1 000 SEK | 2014-01-11 19:29 |
950 SEK | 2014-01-10 18:07 |
425 SEK | 2014-01-10 21:26 |
150 SEK | 2014-01-10 21:15 |
100 SEK | Startpris |