Olja på duk, havsbild med fiskmåsar. Signerad. Mindre färgsläpp. (58x78)
600 SEK | 2014-01-12 11:43 |
550 SEK | 2014-01-11 21:50 |
250 SEK | 2014-01-11 21:03 |
125 SEK | 2014-01-11 19:48 |
100 SEK | 2014-01-09 21:56 |
100 SEK | Startpris |