Färglitografi, vinterbild med djur. Signerad och numrerad. Inramad. (28x23)
1 300 SEK | 2014-01-11 14:04 |
1 200 SEK | 2014-01-11 21:35 |
550 SEK | 2014-01-11 14:28 |
175 SEK | 2014-01-10 18:33 |
125 SEK | 2014-01-10 19:47 |
100 SEK | Startpris |