Olja på pannå, jaktfölje i vintertid. Signerad. I bronserad ram. (37x44)
1 300 SEK | 2014-01-12 11:21 |
1 200 SEK | 2014-01-12 03:02 |
700 SEK | 2014-01-11 20:53 |
600 SEK | 2014-01-11 18:04 |
500 SEK | 2014-01-10 20:53 |
350 SEK | 2014-01-11 11:20 |
300 SEK | 2014-01-10 21:10 |
225 SEK | 2014-01-10 18:33 |
125 SEK | 2014-01-10 17:43 |
100 SEK | Startpris |