Med heltäckande blommönster. Mindre emaljlagningar och emaljskador. (H.18)
2 600 SEK | 2014-01-12 08:50 |
2 500 SEK | 2014-01-12 10:13 |
750 SEK | 2014-01-11 21:47 |
475 SEK | 2014-01-12 02:03 |
375 SEK | 2014-01-11 20:25 |
350 SEK | 2014-01-11 19:34 |
325 SEK | 2014-01-11 19:19 |
125 SEK | 2014-01-10 22:35 |
125 SEK | 2014-01-11 00:10 |
100 SEK | Startpris |