Rakt fodral med svarvade knoppar samt lod i mässing. Ådringsmålat med svärtade detaljer. Lod finns. Urtavlan med krackeleringar. Mindre ytslitage. (H.150)
2 800 SEK | 2014-02-02 11:43 |
2 700 SEK | 2014-02-02 11:47 |
1 100 SEK | 2014-02-01 23:06 |
1 000 SEK | 2014-02-01 22:17 |
650 SEK | 2014-01-31 21:48 |
550 SEK | 2014-01-31 18:36 |
150 SEK | 2014-01-31 09:28 |
100 SEK | Startpris |