Några stämplade Ceson. Bl.a. invändigt förgyllda. (397g.)
1 300 SEK | 2014-02-02 11:58 |
1 200 SEK | 2014-02-01 18:48 |
1 000 SEK | 2014-02-02 11:41 |
900 SEK | 2014-02-02 10:22 |
650 SEK | 2014-01-31 17:20 |
600 SEK | 2014-02-01 09:10 |
325 SEK | 2014-01-31 18:41 |
225 SEK | 2014-01-31 11:35 |
200 SEK | 2014-01-31 09:28 |
150 SEK | 2014-01-30 21:10 |
100 SEK | Startpris |