Svartlackad och bemålad järn med trädetaljer. Stämplad N.Jacobsen Kristiania. Enligt uppgift tillverkad hos Western Electric, USA. Slitage, mindre färgsläpp, luren märkt LM Ericsson. (H.ca.30)
10 000 SEK | 2014-01-31 16:44 |
9 900 SEK | 2014-01-27 12:15 |
4 900 SEK | 2014-01-31 11:05 |
2 000 SEK | 2014-01-30 23:58 |
475 SEK | 2014-01-30 22:43 |
250 SEK | 2014-01-30 18:57 |
100 SEK | Startpris |