Etsning, "Between vertical and horizon". Signerad och daterad -86. Med dedikation. Inramad. (63x88)
4 100 SEK | 2014-02-02 11:41 |
4 000 SEK | 2014-02-02 11:36 |
1 900 SEK | 2014-01-31 07:52 |
500 SEK | 2014-01-30 18:53 |
100 SEK | Startpris |