Med handmålad blomdekor och förgyllning. Två hänklar med reliefdekor. En botten med glasyrspricka. Små mynningsnaggar. (H.18)
500 SEK | 2014-02-02 07:58 |
475 SEK | 2014-02-01 20:46 |
325 SEK | 2014-02-01 19:50 |
225 SEK | 2014-02-01 11:36 |
200 SEK | 2014-01-30 18:52 |
100 SEK | Startpris |