Etsning, "Mona". Signerad. Inramad. (25x17,5)
7 300 SEK | 2014-02-02 10:41 |
7 200 SEK | 2014-02-02 11:24 |
5 200 SEK | 2014-02-02 10:32 |
4 400 SEK | 2014-02-01 16:37 |
2 300 SEK | 2014-01-30 22:10 |
100 SEK | 2014-01-30 18:47 |
100 SEK | Startpris |