Förgylld mässing. Emaljerad urtavla. Nyckel och pendel finns. Smärre förgyllningsslitage. (H.63)
2 600 SEK | 2014-02-02 08:17 |
2 500 SEK | 2014-01-31 17:41 |
1 700 SEK | 2014-02-02 08:03 |
1 300 SEK | 2014-01-31 09:53 |
800 SEK | 2014-01-31 07:49 |
200 SEK | 2014-01-30 20:58 |
100 SEK | Startpris |