Olja på duk, sommarlandskap med blomster. Signerad och daterad 1915. I förgylld ram. Ramen med ställvis färgbortfall. (38x49)
4 100 SEK | 2014-02-23 11:59 |
4 000 SEK | 2014-02-22 13:36 |
3 000 SEK | 2014-02-22 19:33 |
2 200 SEK | 2014-02-22 09:11 |
2 100 SEK | 2014-02-22 08:11 |
1 000 SEK | 2014-02-20 20:23 |
800 SEK | 2014-02-20 20:34 |
100 SEK | 2014-02-20 19:33 |
100 SEK | Startpris |