Johan Lindblad, Åbo. Med löstagbara delar. På fyra kloformade fötter. Ytslitage och repor. (L.19)
2 400 SEK | 2014-02-23 10:48 |
2 300 SEK | 2014-02-22 22:28 |
1 800 SEK | 2014-02-22 19:59 |
850 SEK | 2014-02-21 13:00 |
550 SEK | 2014-02-21 12:48 |
100 SEK | 2014-02-20 22:42 |
100 SEK | Startpris |