Färglitografi, figurscen. Signerad och numrerad. Inramad. (38x51)
5 200 SEK | 2014-02-22 13:34 |
5 100 SEK | 2014-02-23 11:58 |
4 000 SEK | 2014-02-23 11:30 |
3 100 SEK | 2014-02-21 12:30 |
2 900 SEK | 2014-02-22 11:14 |
750 SEK | 2014-02-21 13:16 |
100 SEK | 2014-02-20 19:20 |
100 SEK | Startpris |