Färglitografi, interiör med kock. Signerad och numrerad. Inramad. (38x51)
5 300 SEK | 2014-02-23 11:57 |
5 200 SEK | 2014-02-22 13:34 |
4 900 SEK | 2014-02-23 11:56 |
3 100 SEK | 2014-02-21 12:31 |
2 900 SEK | 2014-02-22 11:15 |
850 SEK | 2014-02-21 13:16 |
100 SEK | 2014-02-20 19:20 |
100 SEK | Startpris |