Träskuren och bemålad figur, i form av vedhuggande man och troll. Signerad och daterad 1948. (L.25)
1 400 SEK | 2014-02-23 11:53 |
1 300 SEK | 2014-02-23 11:58 |
1 000 SEK | 2014-02-23 10:09 |
850 SEK | 2014-02-22 20:05 |
350 SEK | 2014-02-21 15:03 |
100 SEK | Startpris |