Mahogny. Med mässingsdekorer och svarvade knoppar. Krönet med lejonmascaron. Nedtill med plakett. Urverk Gustaf Becker. Nedre del med fanerskador, mindre dekorskador. (H.125)
4 600 SEK | 2014-02-23 11:58 |
4 500 SEK | 2014-02-22 18:33 |
4 400 SEK | 2014-02-22 15:31 |
2 000 SEK | 2014-02-20 20:49 |
1 400 SEK | 2014-02-13 15:46 |
300 SEK | 2014-02-20 20:10 |
100 SEK | Startpris |