Olja på duk, porträtt av ung man. Monogramsignerad AH 66/7. I samtida ram. Litet dukhål, mindre ytrispor, ramen med mindre skador. (58x51)
5 200 SEK | 2014-02-22 17:47 |
5 100 SEK | 2014-02-22 17:32 |
3 200 SEK | 2014-02-22 16:54 |
2 100 SEK | 2014-02-22 15:40 |
300 SEK | 2014-02-21 18:46 |
100 SEK | 2014-02-20 22:43 |
100 SEK | Startpris |