Försilvrad tenn. Med motiv av putti med blomsterkorg och fåglar i relief. Stämplad 298A. Mindre ytslitage. (L.26)
1 100 SEK | 2014-02-23 11:57 |
1 000 SEK | 2014-02-23 12:14 |
900 SEK | 2014-02-22 10:32 |
750 SEK | 2014-02-21 22:33 |
700 SEK | 2014-02-20 22:34 |
425 SEK | 2014-02-21 09:09 |
100 SEK | Startpris |