Färglitografi, komposition med fotbollsspelare. Signerad och numrerad. Inramad. (68x47)
300 SEK | 2014-02-23 10:14 |
275 SEK | 2014-02-22 13:12 |
200 SEK | 2014-02-22 11:09 |
100 SEK | 2014-02-20 19:21 |
100 SEK | Startpris |