Färglitografi, figurscen. Signerad och numrerad. Inramad. (54x45)
425 SEK | 2014-02-23 10:14 |
400 SEK | 2014-02-22 23:38 |
250 SEK | 2014-02-21 11:44 |
100 SEK | 2014-02-20 19:21 |
100 SEK | Startpris |