Fyrstämplade Mathias Norling, Jönköping. Kvadratisk fot blombård och kulfötter, räfflad ljuspipa. Senare ljusmanschetter, varav en skadad. En ljushållare deformerad, lagning. (H.27)
2 300 SEK | 2014-03-16 11:22 |
2 200 SEK | 2014-03-15 21:55 |
2 100 SEK | 2014-03-14 16:28 |
1 900 SEK | 2014-03-12 15:11 |
175 SEK | 2014-03-12 22:56 |
125 SEK | 2014-03-12 22:16 |
100 SEK | Startpris |