Etsning, kvinnostudie. Signerad, i plåten signerad A.Fridell London. Inramad. (30x18)
1 200 SEK | 2014-03-15 17:46 |
1 200 SEK | 2014-03-16 09:40 |
900 SEK | 2014-03-15 16:52 |
500 SEK | 2014-03-13 23:00 |
250 SEK | 2014-03-13 22:26 |
175 SEK | 2014-03-13 21:06 |
150 SEK | 2014-03-13 00:26 |
125 SEK | 2014-03-13 00:05 |
100 SEK | Startpris |