Olja på duk, strandbank med fågel. Signerad och daterad 84. (53,5x38)
1 800 SEK | 2014-03-16 11:35 |
1 700 SEK | 2014-03-16 08:55 |
1 500 SEK | 2014-03-16 11:03 |
1 300 SEK | 2014-03-16 06:02 |
1 100 SEK | 2014-03-16 02:33 |
950 SEK | 2014-03-14 07:54 |
900 SEK | 2014-03-13 22:43 |
500 SEK | 2014-03-13 14:24 |
300 SEK | 2014-03-12 22:59 |
100 SEK | 2014-03-12 20:17 |
100 SEK | Startpris |