Etsning, "Harr och laxöring". Signerad. Inramad. (32x27)
700 SEK | 2014-03-16 11:45 |
650 SEK | 2014-03-16 11:19 |
600 SEK | 2014-03-15 17:49 |
550 SEK | 2014-03-13 18:44 |
475 SEK | 2014-03-13 18:42 |
200 SEK | 2014-03-13 12:14 |
100 SEK | Startpris |