Originalmålad. Äldre lagningar, färgslitage. (H.11,5)
2 200 SEK | 2014-03-16 10:47 |
2 100 SEK | 2014-03-14 18:15 |
200 SEK | 2014-03-12 22:17 |
100 SEK | 2014-03-12 21:10 |
100 SEK | Startpris |