Olja på väv, timmerstugor i solnedgång. Signerad och daterad 21. I bronserad. Litet dukhål. (64x54)
275 SEK | 2014-03-15 21:56 |
250 SEK | 2014-03-15 13:57 |
100 SEK | 2014-03-13 16:47 |
100 SEK | Startpris |