Olja på duk, vinterbild med rådjur. Signerad och daterad 77. (27x50)
1 200 SEK | 2014-03-15 21:11 |
1 100 SEK | 2014-03-16 11:55 |
950 SEK | 2014-03-14 22:09 |
425 SEK | 2014-03-15 17:41 |
225 SEK | 2014-03-14 18:54 |
200 SEK | 2014-03-13 16:47 |
200 SEK | 2014-03-14 17:33 |
100 SEK | Startpris |