Färglitografi, motiv med kvinna. Signerad och numrerad. Inramad. Bladet något buligt. (59,5x79)
700 SEK | 2014-04-06 10:47 |
650 SEK | 2014-04-06 10:19 |
300 SEK | 2014-04-05 16:02 |
125 SEK | 2014-04-03 22:43 |
100 SEK | 2014-04-03 18:56 |
100 SEK | Startpris |