Rund form. Lockknopp i förgylld mässing i form av blomma. Locket med kantlagning, naggar. (Diam.12,5)
5 200 SEK | 2014-04-06 09:27 |
5 100 SEK | 2014-04-05 12:39 |
3 400 SEK | 2014-03-21 16:51 |
100 SEK | Startpris |