Skulptur i blåglaserad och förgylld stengods, i form av ansikte. Signerad. På träsockel. Ett öra med nagg. (H.inkl.sockel 22)
700 SEK | 2014-04-05 11:41 |
650 SEK | 2014-04-04 23:31 |
500 SEK | 2014-04-04 12:16 |
100 SEK | Startpris |