Olja på pannå, landskapsscen med figurer. Signerad. (34x26)
1 600 SEK | 2014-04-05 22:05 |
1 500 SEK | 2014-04-04 12:57 |
1 400 SEK | 2014-04-04 12:18 |
750 SEK | 2014-04-04 09:48 |
275 SEK | 2014-04-03 22:24 |
175 SEK | 2014-04-03 20:45 |
150 SEK | 2014-04-03 19:07 |
100 SEK | 2014-04-03 18:57 |
100 SEK | Startpris |