Joakim Dyrling, Hedemora. Vriden fot. Graverad dekor av blomster, krona och initialer JOS AOD. Invändigt förgylld. Mindre ytrepor. (H.20,5. 529g.)
9 700 SEK | 2014-04-27 10:17 |
9 600 SEK | 2014-04-27 10:26 |
6 500 SEK | 2014-04-26 14:15 |
5 900 SEK | 2014-04-24 18:33 |
5 000 SEK | 2014-04-23 22:41 |
1 700 SEK | 2014-04-19 22:36 |
1 500 SEK | 2014-04-20 09:39 |
1 200 SEK | 2014-04-20 08:21 |
700 SEK | 2014-04-19 22:56 |
600 SEK | 2014-04-19 21:49 |
475 SEK | 2014-04-19 17:10 |
375 SEK | 2014-04-19 19:39 |
100 SEK | Startpris |