Skaft med dekor av figurer och lejonmaskaron. Blad med råttsvansfäste och graverad sköld. Delvis förgyllda. Skaft med skrift på latin. Bruksslitage. (L.19, 605g.)
4 900 SEK | 2014-04-27 11:53 |
4 800 SEK | 2014-04-27 12:12 |
4 300 SEK | 2014-04-27 11:29 |
3 800 SEK | 2014-04-27 10:38 |
3 400 SEK | 2014-04-27 09:43 |
3 200 SEK | 2014-04-27 07:08 |
1 800 SEK | 2014-04-20 09:52 |
1 100 SEK | 2014-04-19 16:59 |
900 SEK | 2014-04-19 19:42 |
650 SEK | 2014-04-19 17:11 |
100 SEK | Startpris |