Gustaf Möllenborg, Stockholm. Godronnerad form. Skålen invändigt förgylld. Båda delar stämplade. (fatets D.20,5. 610g.)
2 400 SEK | 2014-04-27 09:52 |
2 300 SEK | 2014-04-27 07:39 |
1 800 SEK | 2014-04-20 09:58 |
1 500 SEK | 2014-04-23 23:06 |
1 300 SEK | 2014-04-23 20:22 |
100 SEK | 2014-04-19 19:43 |
100 SEK | Startpris |