Mahogny och förgylld mässing. Urtavla med rikt ciselerad dekor. Ornamenterad pendel. Ställvis med fanerskador. (H.57)
2 100 SEK | 2014-04-18 14:45 |
2 000 SEK | 2014-04-25 20:30 |
1 400 SEK | 2014-04-23 23:51 |
1 000 SEK | 2014-04-19 16:00 |
100 SEK | Startpris |